Pielāgojiet sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai palīdzētu jums efektīvi orientēties un veikt noteiktas funkcijas. Tālāk ir sniegta detalizēta informācija par visām sīkdatnēm katrā piekrišanas kategorijā.

Sīkdatnes, kas ir klasificētas kā “Nepieciešamas”, tiek saglabātas jūsu pārlūkprogrammā, jo tās ir būtiskas, lai nodrošinātu vietnes pamata funkcijas.... 

Vienmēr aktīvs

Obligātās sīkdatnes ir nepieciešamas, lai iespējotu šīs vietnes pamatfunkcijas, piemēram, nodrošinātu drošu pieteikšanos vai pielāgotu jūsu piekrišanas preferences. Šīs sīkdatnes neuzglabā nekādus personu identificējošus datus.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Funkcionālās sīkdatnes palīdz veikt noteiktas funkcijas, piemēram, vietnes satura kopīgošanu sociālo mediju platformās, atsauksmju vākšanu un citas trešo pušu funkcijas.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Analītiskās sīkdatnes tiek izmantotas, lai saprastu, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar vietni. Šīs sīkdatnes palīdz sniegt informāciju par tādiem rādītājiem kā apmeklētāju skaits, atlēcienu līmenis, datplūsmas avots utt.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Veiktspējas sīkdatnes tiek izmantotas, lai izprastu un analizētu tīmekļa vietnes galvenos veiktspējas rādītājus, kas palīdz nodrošināt apmeklētājiem labāku lietošanas pieredzi.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Reklāmas sīkfaili tiek izmantoti, lai nodrošinātu apmeklētājiem pielāgotas reklāmas, pamatojoties uz jūsu iepriekš apmeklētajām lapām, un analizētu reklāmas kampaņu efektivitāti.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Vidzemes inovāciju nedēļā iepazīstina ar projektā “BioBaltic” paveikto

Vidzemes inovāciju nedēļas ietvaros Valmierā, Vidzemes Augstskolā norisinājās seminārs par uzņēmumu digitalizācijas iespējām, pieejamo konsultatīvo un finanšu atbalstu aktivitāšu realizēšanai, t.sk. par atbalsta iespējām uzņēmējdarbības attīstībai kopumā.

Īpašs uzsvars tika likts uz digitalizācijas nozīmību biznesa attīstībā. Ar savu pieredzi par uzņēmuma digitalizēšanos dalījās Vidzemes uzņēmēji – zaļā dzīvesveida vēstniecības un veikaliņa ieber.lv īpašniece Agnese Gaidelone un SIA SunGIS pārstāvis Ernests Gabrāns. Uzņēmēji pastāstīja, ko tas nozīmē – digitalizēt procesus vai produktus savā uzņēmumā, cik viegli vai sarežģīti tas ir, kas jāņem vērā un vai ieguldītās pūles ir atmaksājušās.

Klātesošs bija arī Ekonomikas ministrijas pārstāvis, lai informētu pasākuma apmeklētājus par iespējamo atbalstu uzņēmumu attīstībai vispārīgi, kā arī specifiski digitalizēšanās mērķiem.

Tāpat dalībnieki tika iepazīstināti ar projektu “BioBaltic”, kas ļauj ģenerēt un apmainīties ar zināšanām par dažādiem bioekonomikas pārejas aspektiem, tostarp finansēšanas aspektiem, rūpnieciskajām partnerībām un simbiozi vai digitalizācijas iespējām. Maira Leščevica, Vidzemes Augstskolas profesore, HESPI pētniece, pastāstīja par pieredzes apmaiņas braucienu un nesen notikušo studiju kursu, kā ietvaros tika radīti vairāki digitāli risinājumi uzņēmumu attīstībai. “Tika pierādīts, ka galvenais, kas ir nepieciešams, ir cieša sadarbība un studentu uzdrošināšanās radīt jaunus risinājumus,” uzsvēra Leščevica.

Pasākuma apmeklētājiem tika piedāvāta arī iespēja piedalīties praktiskā darbnīcā, kurā pusotras stundas laikā interesenti mērīja sava uzņēmuma digitalizācijas brieduma pakāpi, modelēja variantus, lai izvēlētos, ar ko digitalizāciju sākt, kā arī apzināja, kas jāpaveic uzņēmumā, lai saņemtu valsts atbalstu digitalizācijai. Turklāt, semināra laikā bija iespējams saņemt individuālas biznesa konsultācijas, lai kopā ar ekspertu identificētu efektīvākās darbības, kas būtu veicamas digitalizācijas attīstībai uzņēmumā.