Pielāgojiet sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai palīdzētu jums efektīvi orientēties un veikt noteiktas funkcijas. Tālāk ir sniegta detalizēta informācija par visām sīkdatnēm katrā piekrišanas kategorijā.

Sīkdatnes, kas ir klasificētas kā “Nepieciešamas”, tiek saglabātas jūsu pārlūkprogrammā, jo tās ir būtiskas, lai nodrošinātu vietnes pamata funkcijas.... 

Vienmēr aktīvs

Obligātās sīkdatnes ir nepieciešamas, lai iespējotu šīs vietnes pamatfunkcijas, piemēram, nodrošinātu drošu pieteikšanos vai pielāgotu jūsu piekrišanas preferences. Šīs sīkdatnes neuzglabā nekādus personu identificējošus datus.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Funkcionālās sīkdatnes palīdz veikt noteiktas funkcijas, piemēram, vietnes satura kopīgošanu sociālo mediju platformās, atsauksmju vākšanu un citas trešo pušu funkcijas.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Analītiskās sīkdatnes tiek izmantotas, lai saprastu, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar vietni. Šīs sīkdatnes palīdz sniegt informāciju par tādiem rādītājiem kā apmeklētāju skaits, atlēcienu līmenis, datplūsmas avots utt.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Veiktspējas sīkdatnes tiek izmantotas, lai izprastu un analizētu tīmekļa vietnes galvenos veiktspējas rādītājus, kas palīdz nodrošināt apmeklētājiem labāku lietošanas pieredzi.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Reklāmas sīkfaili tiek izmantoti, lai nodrošinātu apmeklētājiem pielāgotas reklāmas, pamatojoties uz jūsu iepriekš apmeklētajām lapām, un analizētu reklāmas kampaņu efektivitāti.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Vidzemē pārrunā iespējas attīstīt plašāku atvērto datu izmantošanu

17. maijā Vidzemes plānošanas reģionā (VPR) viesojās “Baltijas atvērto risinājumu centrs” no Latvijas un Čehijas zinātnes un sabiedrības centra pārstāvji, ar kuriem kopā VPR ievieš projektu „Atvērtās ģeogrāfiskās informācijas pārņemšana, izmantojot saistīto datu inovatīvus servisus (SDI4Apps)”.

Tikšanās laikā tika pārrunāta iespējamā SDI4Apps projekta sadarbība ar citu  ieviešanā esošu VPR projektu – Interreg Baltijas jūras reģiona sadarbības programmas 2014.-2020. gadam projektu  “TEN-T pamattīkla koridoru kapitalizācija labklājībai, izaugsmei un kohēzijai (TENTacle)”, kā arī attīstītas idejas kopīgas konferences rīkošanai š.g. rudenī Vidzemē. Tajā plānots iesaistīt potenciālos “SDI4Apps” platformas lietotājus – pašvaldības, organizācijas, institūtus, uzņēmumus, klasterus un citus interesentus, kuru ikdienas darbu varētu atvieglot dažādi atvērto datu risinājumi, kā arī transporta jomas pārstāvjus, kuri varētu uzzināt gan par platformas iespējām transporta plānošanas risinājumu izstrādē, gan par Eiropā pieejamiem datiem par transporta sistēmām.

Pēc partneru sanāksmes viesi tikās ar “Vides risinājumu institūta” un “Agroresursu un ekonomikas institūta” pārstāvjiem, lai pārrunātu institūtu iesaisti plānotajā konferencē un uzsāktu sarunas par “SDI4Apps” partneru pieredzes pārņemšanu un platformas izmantošanu. “Agroresursu un ekonomikas institūtu” īpaši interesēja viena no projekta ietvaros veidotajām pilot aplikācijām – “Open Sensor Network”, kurā tiek kartēti dažādu sensoru dati. Tā kā institūtam ir interese par precīzo lauksaimniecību, tika pārrunātas “SDI4Apps” platformas iespējas, lai ievāktu un analizētu datus no institūta selekcijas laukiem.

Projekts „Atvērtās ģeogrāfiskās informācijas pārņemšana, izmantojot saistīto datu inovatīvus servisus (SDI4Apps)” tiek realizēts Eiropas Savienības Konkurētspējas un inovācijas ietvarprogrammas „Informācijas un komunikāciju tehnoloģijas politikas atbalsta programma (ICT PSP)” ietvaros. Projekta mērķis ir ar pilota aplikāciju palīdzību sniegt izpratni pašvaldībām, uzņēmējiem, iedzīvotājiem un citiem interesentiem par INSPIRE direktīvas principiem un citām Eiropas Komisijas iniciatīvām, kas vērstas uz datu brīvu pieejamību un to atkārtotu izmantošanu.

Papildus informācija: Kristaps Ročāns, Projekta vadītājs Vidzemes plānošanas reģionā, Tālr.: +371 29753011, E-pasts: kristaps.rocans@vidzeme.lv;  www.vidzeme.lv.