Pielāgojiet sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai palīdzētu jums efektīvi orientēties un veikt noteiktas funkcijas. Tālāk ir sniegta detalizēta informācija par visām sīkdatnēm katrā piekrišanas kategorijā.

Sīkdatnes, kas ir klasificētas kā “Nepieciešamas”, tiek saglabātas jūsu pārlūkprogrammā, jo tās ir būtiskas, lai nodrošinātu vietnes pamata funkcijas.... 

Vienmēr aktīvs

Obligātās sīkdatnes ir nepieciešamas, lai iespējotu šīs vietnes pamatfunkcijas, piemēram, nodrošinātu drošu pieteikšanos vai pielāgotu jūsu piekrišanas preferences. Šīs sīkdatnes neuzglabā nekādus personu identificējošus datus.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Funkcionālās sīkdatnes palīdz veikt noteiktas funkcijas, piemēram, vietnes satura kopīgošanu sociālo mediju platformās, atsauksmju vākšanu un citas trešo pušu funkcijas.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Analītiskās sīkdatnes tiek izmantotas, lai saprastu, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar vietni. Šīs sīkdatnes palīdz sniegt informāciju par tādiem rādītājiem kā apmeklētāju skaits, atlēcienu līmenis, datplūsmas avots utt.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Veiktspējas sīkdatnes tiek izmantotas, lai izprastu un analizētu tīmekļa vietnes galvenos veiktspējas rādītājus, kas palīdz nodrošināt apmeklētājiem labāku lietošanas pieredzi.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Reklāmas sīkfaili tiek izmantoti, lai nodrošinātu apmeklētājiem pielāgotas reklāmas, pamatojoties uz jūsu iepriekš apmeklētajām lapām, un analizētu reklāmas kampaņu efektivitāti.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

SWARE projektā notikusi pirmā darba grupas sanāksme

29. septembrī Valmierā notika Vidzemes plānošanas reģiona (VPR) īstenotā projekta “Mantojuma ilgtspējīga apsaimniekošana ūdensceļu reģionos (SWARE)” pirmā darba grupas sanāksme. Darba grupa tika iepazīstināta ar projekta mērķiem un turpmāk plānotajām aktivitātēm.

Pirmās darba grupas sanāksmes laikā Valmierā dalībnieki diskutēja arī par jaunu un tūristiem interesantu pakalpojumu radīšanu dabas vai kultūras mantojuma objektos. Cenšoties veidot līdzsvaru starp ilgtspējīgu attīstību un dabas un kultūras mantojuma aizsardzību, ir būtiski saprast, kas ir ierobežojošie vai veicinošie faktori jaunu pakalpojumu izveidē.

Ar darba grupas dalībniekiem tika pārrunāti arī vairāki labās prakses piemēri Vidzemes ūdensceļu tuvumā. SWARE projekta gaitā no pieciem ūdensceļu reģioniem visā Eiropā tiks atlasīti vairāki šādi piemēri. Projekta partneru vizītes izvēlētajos labās prakses reģionos un turpmākās darba grupu sanāksmes ļaus izstrādāt rīcības plānu, kas sniegs iespējas uzlabot politiku dabas un kultūras mantojuma aizsardzības un ilgtspējīgas ekonomiskās attīstības jautājumos.

Eiropas Reģionālās attīstības fonda “Interreg Europe 2014.-2020. gadam” programmas finansētais projekts “Mantojuma ilgtspējīga apsaimniekošana ūdensceļu reģionos” (SWARE) tiek īstenots no 2016. gada aprīļa līdz 2020. gada septembrim. Projekta mērķis ir veicināt iekšzemes ūdensceļu reģionu dabas un kultūras mantojuma integrētu pārvaldību. Tas tiek panākts ar partneru reģionu politikas instrumentu uzlabošanu, lai radītu labāku līdzsvaru starp dabas resursu un radītā kultūras mantojuma aizsardzību un ilgtspējīgu attīstību. Latvijā tiks izstrādāti ieteikumi programmas “Izaugsme un nodarbinātība” specifiskā atbalsta mērķa 5.5.1. pasākumam “Saglabāt, aizsargāt un attīstīt nozīmīgu kultūras un dabas mantojumu, kā arī attīstīt ar to saistītos pakalpojumus”.

Projekta gaitā notiek ne tikai mācīšanās un labo prakšu pārņemšana, bet arī tiks veidots rīcības plāns katram atsevišķam reģionam, tādā veidā uzlabojot esošo regulējumu nozarē. Projekta ietvaros tiek veidotas arī jaunas līdzdalības formas, kurās tiek iesaistīti dažādu sektoru pārstāvji ar mērķi ieviest efektīvu ilgtspējīgas reģionālās attīstības politiku. Projekta rezultātā tiks uzlaboti pārvaldības procesi un stiprināta reģionu pievilcība, ievērojot jau minēto līdzsvaru starp dabas un kultūras mantojuma aizsardzību un ekonomiskajiem ieguvumiem. Plašāk par SWARE projektu lasiet un SWARE oficiālajā mājaslapā (šeit).

Šī publikācija atspoguļo vienīgi tās autora viedokli, un Interreg Europe programmas vadības organizācijas nevar būt atbildīgas par jebkādu tās satura izmantošanu.

Papildu informācija:

Lelde Ābele

Projekta vadītāja Vidzemes plānošanas reģionā

Tālrunis: +371 29266757

lelde.abele@vidzeme.lv