Pielāgojiet sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai palīdzētu jums efektīvi orientēties un veikt noteiktas funkcijas. Tālāk ir sniegta detalizēta informācija par visām sīkdatnēm katrā piekrišanas kategorijā.

Sīkdatnes, kas ir klasificētas kā “Nepieciešamas”, tiek saglabātas jūsu pārlūkprogrammā, jo tās ir būtiskas, lai nodrošinātu vietnes pamata funkcijas.... 

Vienmēr aktīvs

Obligātās sīkdatnes ir nepieciešamas, lai iespējotu šīs vietnes pamatfunkcijas, piemēram, nodrošinātu drošu pieteikšanos vai pielāgotu jūsu piekrišanas preferences. Šīs sīkdatnes neuzglabā nekādus personu identificējošus datus.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Funkcionālās sīkdatnes palīdz veikt noteiktas funkcijas, piemēram, vietnes satura kopīgošanu sociālo mediju platformās, atsauksmju vākšanu un citas trešo pušu funkcijas.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Analītiskās sīkdatnes tiek izmantotas, lai saprastu, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar vietni. Šīs sīkdatnes palīdz sniegt informāciju par tādiem rādītājiem kā apmeklētāju skaits, atlēcienu līmenis, datplūsmas avots utt.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Veiktspējas sīkdatnes tiek izmantotas, lai izprastu un analizētu tīmekļa vietnes galvenos veiktspējas rādītājus, kas palīdz nodrošināt apmeklētājiem labāku lietošanas pieredzi.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Reklāmas sīkfaili tiek izmantoti, lai nodrošinātu apmeklētājiem pielāgotas reklāmas, pamatojoties uz jūsu iepriekš apmeklētajām lapām, un analizētu reklāmas kampaņu efektivitāti.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Starptautiskā konferencē par dabas teritoriju apmeklētāju vadību prezentē SWARE projekta rezultātus

No 19. – 22.septembrim Jūrmalā norisinājās konference “Aizsargājamo dabas teritoriju apmeklētāju pārvaldība” (Monitoring and Management of Visitors in Recreational and Protected areas, turpmāk tekstā MMV), kuru organizēja Vidzemes Augstskola sadarbībā ar Latvijas Kongresu biroju.

Šajā pasākumā piedalījās Vidzemes plānošanas reģiona projektu eksperte Ilze Grīnfelde, uzstājoties ar ziņojumu par projekta SWARE rezultātiem un vadot vienu no konferences darba sesijām. Ziņojumā eksperte akcentēja vietējās labās prakses kā atbildes reakciju COVID 19 pandēmijas radītajai negatīvajai ietekmei uz dabas mantojumu Vidzemē. Pēc prezentācijas konferences dalībnieki aktīvi uzdeva jautājumus un diskutēja tieši par vietēja mēroga labo prakšu nozīmi, dalīšanos ar šo pieredzi, kā arī labo prakšu pieredzes pielāgošanas iespējām un līdzīgu aktivitāšu ieviešanu citviet. Konferencē dzirdētais dalībniekos raisīja interesi par Interreg programmas labo prakšu datu bāzi.

MMV konference ir pasākums, kas notiek reizi divos gados, pulcējot pētniekus, aizsargājamu dabas teritoriju pārvaldītājus, politikas veidotājus, starptautisku organizāciju pārstāvjus un tūrisma speciālistus no visas pasaules. Konferencē piedalījās vairāk nekā 100 dalībnieku no 27 pasaules valstīm. Vairāk par konferenci ŠEIT.

Projekts “Mantojuma ilgtspējīga apsaimniekošana ūdensceļu reģionos” (SWARE) tika īstenots ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda programmas “Interreg Europe 2014.-2020. gadam” atbalstu. Šī publikācija atspoguļo tikai tās autora viedokli, un Interreg Europe programmas vadības organizācijas nevar būt atbildīgas par jebkādu tās satura izmantošanu.

 

.