Pielāgojiet sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai palīdzētu jums efektīvi orientēties un veikt noteiktas funkcijas. Tālāk ir sniegta detalizēta informācija par visām sīkdatnēm katrā piekrišanas kategorijā.

Sīkdatnes, kas ir klasificētas kā “Nepieciešamas”, tiek saglabātas jūsu pārlūkprogrammā, jo tās ir būtiskas, lai nodrošinātu vietnes pamata funkcijas.... 

Vienmēr aktīvs

Obligātās sīkdatnes ir nepieciešamas, lai iespējotu šīs vietnes pamatfunkcijas, piemēram, nodrošinātu drošu pieteikšanos vai pielāgotu jūsu piekrišanas preferences. Šīs sīkdatnes neuzglabā nekādus personu identificējošus datus.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Funkcionālās sīkdatnes palīdz veikt noteiktas funkcijas, piemēram, vietnes satura kopīgošanu sociālo mediju platformās, atsauksmju vākšanu un citas trešo pušu funkcijas.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Analītiskās sīkdatnes tiek izmantotas, lai saprastu, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar vietni. Šīs sīkdatnes palīdz sniegt informāciju par tādiem rādītājiem kā apmeklētāju skaits, atlēcienu līmenis, datplūsmas avots utt.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Veiktspējas sīkdatnes tiek izmantotas, lai izprastu un analizētu tīmekļa vietnes galvenos veiktspējas rādītājus, kas palīdz nodrošināt apmeklētājiem labāku lietošanas pieredzi.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Reklāmas sīkfaili tiek izmantoti, lai nodrošinātu apmeklētājiem pielāgotas reklāmas, pamatojoties uz jūsu iepriekš apmeklētajām lapām, un analizētu reklāmas kampaņu efektivitāti.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Seminārs “Vidzemes senās dabas svētvietas un to potenciāls”

foto izstadevidzemes senas dabas svetvietas

Ceturtdien, 8. decembrī, Valmieras muzeja izstāžu zālē norisināsies diskusija par Vidzemes seno dabas svētvietu potenciālu tūrisma attīstībā. Diskusijā aicināti piedalīties novadu tūrisma informācijas centru darbinieki, svētvietu eksperti, kā arī citi interesenti.

Pateicoties projekta “Senās kulta vietas – Baltijas jūras piekrastes kopīgā identitāte” (“Kulta identitāte”) iniciatīvai, Vidzemē, Rīgā, Zemgalē un Kurzēmē kopā jau izzinātas vairāk kā 350 senās dabas svētvietas. Tagad aktīvi norisinās darbs pie tūrisma pilot-maršrutu izveides, kuros katrā iekļaus vismaz piecas svētvietas reģionā.

Lai noskaidrotu dažādu ekspertu viedokļus par svētvietu tūrisma maršrutu izveidi, Vidzemes plānošanas reģions organizē diskusiju par senajām dabas svētvietām un to potenciālu reģiona attīstībā un tūrismā. Diskusijā aicināti piedalīties un izteikt savu viedokli novadu tūrisma informācijas centru darbinieki, svētvietu eksperti, kā arī citi interesenti.

Diskusijas iesākumā Vidzemes plānošanas reģiona (VPR) projekta vadītāja Olita Landsmane iepazīstinās ar “Kulta identitāte” aktivitātēm un gaidāmajiem rezultātiem. Turpinājumā VPR eksperte, kā arī Vidzemes Augstskolas docētāja Ilze Grīnfelde pastāstīs par apzinātajām svētvietām Vidzemē. Savukārt diskusijas rosināšanai, VPR projekta eksperts un Vidzemes Augstskolas bakalaura studiju programmas “Tūristu gids” direktors Andris Klepers pastāstīs par seno dabas svētvietu potenciālo izmantošanu tūrismā.

Uz diskusiju aicināts ikviens interesents, iepriekš piesakoties Vidzemes plānošanas reģiona mājas lapā, sadaļā “Semināri VPR”.

PIETEIKŠANĀS LĪDZ 6. DECEMBRIM PLKST. 14:00

Diskusija organizēta ar Eiropas Savienības pārrobežu sadarbības programmas INTERREG IV A projekta “Senās kulta vietas – Baltijas jūras piekrastes kopīgā identitāte” (“Kulta identitāte”) atbalstu.