Pielāgojiet sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai palīdzētu jums efektīvi orientēties un veikt noteiktas funkcijas. Tālāk ir sniegta detalizēta informācija par visām sīkdatnēm katrā piekrišanas kategorijā.

Sīkdatnes, kas ir klasificētas kā “Nepieciešamas”, tiek saglabātas jūsu pārlūkprogrammā, jo tās ir būtiskas, lai nodrošinātu vietnes pamata funkcijas.... 

Vienmēr aktīvs

Obligātās sīkdatnes ir nepieciešamas, lai iespējotu šīs vietnes pamatfunkcijas, piemēram, nodrošinātu drošu pieteikšanos vai pielāgotu jūsu piekrišanas preferences. Šīs sīkdatnes neuzglabā nekādus personu identificējošus datus.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Funkcionālās sīkdatnes palīdz veikt noteiktas funkcijas, piemēram, vietnes satura kopīgošanu sociālo mediju platformās, atsauksmju vākšanu un citas trešo pušu funkcijas.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Analītiskās sīkdatnes tiek izmantotas, lai saprastu, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar vietni. Šīs sīkdatnes palīdz sniegt informāciju par tādiem rādītājiem kā apmeklētāju skaits, atlēcienu līmenis, datplūsmas avots utt.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Veiktspējas sīkdatnes tiek izmantotas, lai izprastu un analizētu tīmekļa vietnes galvenos veiktspējas rādītājus, kas palīdz nodrošināt apmeklētājiem labāku lietošanas pieredzi.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Reklāmas sīkfaili tiek izmantoti, lai nodrošinātu apmeklētājiem pielāgotas reklāmas, pamatojoties uz jūsu iepriekš apmeklētajām lapām, un analizētu reklāmas kampaņu efektivitāti.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Projekts “ByP4Dev” piedāvā tiešsaistes izmēģinājuma kursu, lai kļūtu par ekspertu blakusproduktu pilnvērtīgākā izmantošanā

Projekta “Profesionālā pilnveide pārtikas jomas blakusproduktu izmantošanā” (ByP4Dev) partneri no Spānijas, Somijas, Grieķijas, Latvijas un Portugāles aicina izmēģināt tiešsaistes kursu angļu valodā, lai iegūtu agrorūpniecības sektora blakusproduktu pilnvērtīgākās izmantošanas jeb valorizācijas eksperta profesionālajam profilam atbilstošas zināšanas. Reģistrēties bezmaksas kursam iespējams šeit: www.byp4dev.eu/mooc/

Šāds profils pašreizējās formālās izglītības struktūrās nepastāv un Byp4Dev galvenais mērķis ir tā integrācija profesionālās izglītības programmās, vienlaikus reaģējot uz darba tirgus un bioproduktu ražošanas iespējām un vajadzībām.

 

Kurss paredzēts profesionālās izglītības un augstskolu studentiem un strādājošiem profesionāļiem, kuri vēlas papildināt savas zināšanas. Tā ilgums ir 55 stundas un kursā tiks apskatīti tādi tēmu bloki kā:

  • aprites ekonomika un bioekonomika;
  • jaunās tendences un tirgus iespējas blakusproduktu izstrādē;
  • lauksaimniecības, lopkopības un pārtikas rūpniecības atlikumvielu valorizācija;
  • valorizācijas tehnoloģijas;
  • biokompozītmateriāli un visaptveroša pieeja resursu izmantošanai, tai skatā biomasas un bioproduktu vērtību ķēdes;
  •  biznesa stratēģijas.

Kurss apgūstams pašvadītas mācīšanās ceļā – sev ērtā laikā un vietā.

Šī ir vienreizēja iespēja būt vienam no pirmajiem kursa lietotājiem, mācību noslēgumā saņemot apliecinājumu par tā apguvi. Ņemot vērā, ka mācību saturs vēl tiek testēts, kursa apguvēji ir īpaši aicināti arī sniegt savu vērtējumu, rekomendācijas vai jebkādu citu atgriezenisko saiti kursa uzlabošanai, informējot par to projekta ByP4Dev vadītāju Vidzemes plānošanas reģionā Maiju Riekstu, rakstot uz e-pastu maija.rieksta@vidzeme.lv.

Kursa saturu ir izstrādājuši konsorcija Byp4Dev dalībnieki: Vidzemes plānošanas reģions, FUNDECYT Zinātnes un tehnoloģiju parks Spānijā, Hāmes Lietišķo zinātņu universitāte Somijā, uzņēmums EXELIA Grieķijā un Portugāles centra reģiona Agro industriālo klasteru asociācija InovCluster.

ByP4Dev līdzfinansē ERASMUS+ sadarbības partnerības profesionālajā izglītībā un apmācībā. Šī publikācija ir sagatavota ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par tās saturu pilnībā atbild Vidzemes plānošanas reģions un tā var neatspoguļot Eiropas Savienības viedokli.

Vairāk par projektu: Maija Rieksta, projektu vadītāja Vidzemes plānošanas reģionā, maija.rieksta@vidzeme.lv

Informāciju sagatavojusi: Marta Riekstiņa, sabiedrisko attiecību speciāliste Vidzemes plānošanas reģionā, marta.riekstina@vidzeme.lv