Pielāgojiet sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai palīdzētu jums efektīvi orientēties un veikt noteiktas funkcijas. Tālāk ir sniegta detalizēta informācija par visām sīkdatnēm katrā piekrišanas kategorijā.

Sīkdatnes, kas ir klasificētas kā “Nepieciešamas”, tiek saglabātas jūsu pārlūkprogrammā, jo tās ir būtiskas, lai nodrošinātu vietnes pamata funkcijas.... 

Vienmēr aktīvs

Obligātās sīkdatnes ir nepieciešamas, lai iespējotu šīs vietnes pamatfunkcijas, piemēram, nodrošinātu drošu pieteikšanos vai pielāgotu jūsu piekrišanas preferences. Šīs sīkdatnes neuzglabā nekādus personu identificējošus datus.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Funkcionālās sīkdatnes palīdz veikt noteiktas funkcijas, piemēram, vietnes satura kopīgošanu sociālo mediju platformās, atsauksmju vākšanu un citas trešo pušu funkcijas.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Analītiskās sīkdatnes tiek izmantotas, lai saprastu, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar vietni. Šīs sīkdatnes palīdz sniegt informāciju par tādiem rādītājiem kā apmeklētāju skaits, atlēcienu līmenis, datplūsmas avots utt.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Veiktspējas sīkdatnes tiek izmantotas, lai izprastu un analizētu tīmekļa vietnes galvenos veiktspējas rādītājus, kas palīdz nodrošināt apmeklētājiem labāku lietošanas pieredzi.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Reklāmas sīkfaili tiek izmantoti, lai nodrošinātu apmeklētājiem pielāgotas reklāmas, pamatojoties uz jūsu iepriekš apmeklētajām lapām, un analizētu reklāmas kampaņu efektivitāti.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Sadarbībā balstīta ilgtspējīgu un drošu pārtikas sistēmu veidošana “Food2030” mērķu sasniegšanai (CITIES2030)

  • sadarbiba balstita ilgtspejigu un drosu partikas sistemu veidosana food2030 merku sasniegsanai cities2030

Šobrīd vairāk nekā 70% cilvēku dzīvo pilsētās un to apkārtnē, un arvien vairāk palielinās pieprasījums pēc pārtikas, jo īpaši bioloģiskās un vietējās (Latvijā ražotas) pārtikas. Esošās pilsētu un reģionu pārtikas sistēmas nav ilgtspējīgas, un sabiedrība sagaida un pieprasa pārmaiņas. Lai palīdzētu novērst un samazināt pārtikas izšķērdēšanu, mazinātu pārtikas ražošanas un pārtikas atkritumu ietekmi uz vidi un veicinātu veselīgas pārtikas pieejamību ikvienam cilvēkam, ir būtiski veidot un attīstīt pārdomātas, uz cilvēku vajadzībām orientētas pārtikas ķēdes, kas ietver visus pārtikas ķēdes posmus – primāro ražošanu, pārstrādi, loģistiku (transportu, piegādi, uzglabāšanu), tirdzniecību, patēriņu un otrreizējo izmantošanu.

Eiropas Savienības zinātnes un pētniecības atbalsta programmas Apvārsnis 2020 finansēta projekta “CITIES2030” ietvaros tiks meklēti un izmēģināti risinājumi, kā pārstrukturēt vai pārveidot pārtikas ķēdes dažādos posmus atbilstoši 21. gadsimta sabiedrības izaicinājumiem un vajadzībām. CITIES2030 vīzija ir pilnveidot un savienot pārtikas īsās piegādes ķēdes, pulcējot patērētājus, stratēģiskos un iesaistītos nozaru partnerus, pilsonisko sabiedrību, uzņēmumus, vadošās universitātes un dažādu disciplīnu pētniekus, kas iesaistīti pilsētu un reģionu pārtikas nodrošinājuma ekosistēmas veidošanā.

CITIES2030 ietvaros 2 reģionos (t.sk. Vidzemē) un 9 ES pilsētās tiks izveidotas un notestētas politikas un “dzīvās” laboratorijas (policy and living lab), kas tālāk tiks pielāgotas un īstenotas kopumā 50 ES pilsētās vai reģionos. Projekta laikā veikto eksperimentālo aktivitāšu rezultātā iesaistītās pilsētas un reģioni radīs priekšnoteikumus pārtikas nodrošinājuma ekosistēmas pilnveidei, kas uzņēmējiem ļaus efektīvāk veikt investīcijas, publiskajam sektoram efektīvāk izmantot resursus savā pakļautībā esošo iestāžu apgādei ar pārtikas produktiem, savukārt patērētājiem tikt nodrošinātiem ar kvalitatīvu pārtiku, kas ir iegūta un saņemta ar videi un sabiedrībai iespējami draudzīgākiem paņēmieniem.

No Latvijas projektā ir iesaistīti trīs partneri: Vidzemes plānošanas reģions kā pilotvieta risinājumu izmēģināšanai, Latvijas Lauku forums kā pilsoniskās sabiedrības interešu pārstāvis un Rīgas Tehniskā universitāte kā zinātniskā pamatojuma sniedzējs.

Jaunākais