Pielāgojiet sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai palīdzētu jums efektīvi orientēties un veikt noteiktas funkcijas. Tālāk ir sniegta detalizēta informācija par visām sīkdatnēm katrā piekrišanas kategorijā.

Sīkdatnes, kas ir klasificētas kā “Nepieciešamas”, tiek saglabātas jūsu pārlūkprogrammā, jo tās ir būtiskas, lai nodrošinātu vietnes pamata funkcijas.... 

Vienmēr aktīvs

Obligātās sīkdatnes ir nepieciešamas, lai iespējotu šīs vietnes pamatfunkcijas, piemēram, nodrošinātu drošu pieteikšanos vai pielāgotu jūsu piekrišanas preferences. Šīs sīkdatnes neuzglabā nekādus personu identificējošus datus.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Funkcionālās sīkdatnes palīdz veikt noteiktas funkcijas, piemēram, vietnes satura kopīgošanu sociālo mediju platformās, atsauksmju vākšanu un citas trešo pušu funkcijas.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Analītiskās sīkdatnes tiek izmantotas, lai saprastu, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar vietni. Šīs sīkdatnes palīdz sniegt informāciju par tādiem rādītājiem kā apmeklētāju skaits, atlēcienu līmenis, datplūsmas avots utt.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Veiktspējas sīkdatnes tiek izmantotas, lai izprastu un analizētu tīmekļa vietnes galvenos veiktspējas rādītājus, kas palīdz nodrošināt apmeklētājiem labāku lietošanas pieredzi.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Reklāmas sīkfaili tiek izmantoti, lai nodrošinātu apmeklētājiem pielāgotas reklāmas, pamatojoties uz jūsu iepriekš apmeklētajām lapām, un analizētu reklāmas kampaņu efektivitāti.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Partnerība jaunai energoresursu pārvaldībai 2050 (PANEL 2050)

  • partneriba jaunai energoresursu parvaldibai 2050 panel 2050
  • partneriba jaunai energoresursu parvaldibai 2050 panel 2050
Projekta nosaukums Partnerība jaunai energoresursu pārvaldībai 2050
Abreviatūra PANEL 2050
Programma Apvārsnis 2020

  1. Tartu reģionālā enerģētikas aģentūra (Igaunija) (vadošais partneris)
  2. AgEnDa (Čehija)
  3. Balkānu Attīstības risinājumi BDS (Maķedonija)
  4. CONPLUSULTRA GMBH (Austrija)
  5. IAERPA (Lietuva)
  6. Bukarestes vietējā enerģētikas aģentūra (Rumānija)
  7. Spodņe Podravje vietējā enerģētikas aģentūra (Slovēnija)
  8. Mazowiecka Agencja Energetyczna Spzoo (Polija)
  9. Igaunijas Dzīvības zinātņu Universitāte (Igaunija)
  10. Tartu Universitāte (Igaunija)
  11. Vidzemes plānošanas reģions (Latvija)
  12. WWF Bulgaria (Bulgārija)
  13. WWF Hungary (Ungārija)

Projekta mērķis

  1. PANEL 2050 projekta mērķis ir izveidot reprezentatīvu un noturīgu vietēja līmeņa ilgtspējīgas sadarbības un saziņas tīklu ar kura palīdzību vietējas nozīmes ieinteresētās organizācijas kopīgi izstrādātu vietējās enerģētikas vīzijas, stratēģijas un rīcības plānus pārejai uz zema oglekļa emisiju sabiedrību līdz 2050. gadam.
  2. Identificēt un atbalstīt vietējos enerģētikas līderus, kuri vadītu vietējo darbības plānu izstrādi un ieviešanu, veicinātu energoefektīvas pārvaldības koncepcijas nodošanu citām pašvaldībām un pārraudzītu vietējo ieinteresēto pušu organizāciju sadarbības tīkla attīstību ilgtspējas virzienā.
  3. Izveidot vietējo ieinteresēto pušu organizāciju saziņas tīklu, lai izstrādātu kopīgu un plaši atbalstītu vīziju pārejai uz zema oglekļa emisiju sabiedrību līdz 2050. gadam.
  4. Izstrādāt jaunas, plaši atbalstītas, ilgtspējīgas vietējās enerģētikas stratēģijas.
  5. Pilnveidot vietējas nozīmes ieinteresēto pušu organizāciju un enerģētikas nozares līderu spējas.
  6. Ar mērķorientētas komunikācijas palīdzību, uzrunājot citas pašvaldības, reģionālas, valsts un ES kopienas un iestādes, nostiprināt vietējas nozīmes ieinteresēto pušu organizāciju saziņas tīkla veidošanas koncepciju un veicināt līdzīgas pieejas izmantošanu citviet.

Aktivitātes

  1. Izstrādāt un īstenot programmu energopārvaldības nozares reģionālo līderu apmācībai.
  2. Izstrādāt rokasgrāmatu energoefektivitātes pasākumu attīstīšanai savā pašvaldībā, ietverot piemērus un veiksmīgus risinājumus citās valstīs.
  3. Izstrādāt reģionālo profilu, kas demonstrē esošo situāciju energoapgādes, patēriņa un energoprārvaldības jomā.
  4. Izveidot reģiona energopārvaldības darba grupu Ceļveža par 2050. gada enerģētikas mērķu sasniegšanu (Roadmap for Energy Future 2050) izstrādei, kas ietvertu ilgtermiņa un īstermiņa rīcības programmu norādot sadarbības modeļus efektīvai energopārvaldībai vietējā un reģionālā mērogā.
  5. Izstrādāt Vidzemes plānošanas reģiona un ieinteresēto organizāciju un pašvaldību energopārvaldības rīcības plānus un uzsākt to ieviešanu.
  6. Izveidot noturīgu Centrālo un Austrumeiropas valstu saziņas un pieredzes apmaiņas tīklu par EE un AER risinājumiem un ieviešanu, t.sk. tīro tehnoloģiju jomā (Central and Eastern European Sustainable Energy Network) - CEESEN.

Rezultāti

  1. Papildināta nozares pārstāvju pieredze un zināšanas par reģionālās enerģētikas politikas izvērtēšanu, attīstīšanu, pārraudzību un pilnveidošanu.
  2. Izstrādāti reģionālās politikas un stratēģijas dokumenti, kas ietver ilgtspējīgas enerģētikas pieeju visos pārvaldes līmeņos.
  3. Uzsākta energopārvaldības pasākumu ieviešana vairākās iestādēs un organizācijās, atbilstoši izstrādātajiem energopārvaldības rīcības plāniem.
  4. Izveidots noturīgs Centrālo un Austrumeiropas valstu saziņas un pieredzes apmaiņas tīkls par EE un AER risinājumiem un ieviešanu, t.sk. tīro tehnoloģiju jomā Central and Eastern European Sustainable Energy Network - CEESEN.

Budžets

Projekta kopējais budžets: 1 790 500 EUR

VPR budžets: 131 500 EUR

Ieviešanas laiks

01.03.2016. - 01.03.2019.

Kontaktpersona

Aija Rūse
Mob. tel.: +371 26400288
E-pasts: aija.ruse@vidzeme.lv