Pielāgojiet sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai palīdzētu jums efektīvi orientēties un veikt noteiktas funkcijas. Tālāk ir sniegta detalizēta informācija par visām sīkdatnēm katrā piekrišanas kategorijā.

Sīkdatnes, kas ir klasificētas kā “Nepieciešamas”, tiek saglabātas jūsu pārlūkprogrammā, jo tās ir būtiskas, lai nodrošinātu vietnes pamata funkcijas.... 

Vienmēr aktīvs

Obligātās sīkdatnes ir nepieciešamas, lai iespējotu šīs vietnes pamatfunkcijas, piemēram, nodrošinātu drošu pieteikšanos vai pielāgotu jūsu piekrišanas preferences. Šīs sīkdatnes neuzglabā nekādus personu identificējošus datus.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Funkcionālās sīkdatnes palīdz veikt noteiktas funkcijas, piemēram, vietnes satura kopīgošanu sociālo mediju platformās, atsauksmju vākšanu un citas trešo pušu funkcijas.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Analītiskās sīkdatnes tiek izmantotas, lai saprastu, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar vietni. Šīs sīkdatnes palīdz sniegt informāciju par tādiem rādītājiem kā apmeklētāju skaits, atlēcienu līmenis, datplūsmas avots utt.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Veiktspējas sīkdatnes tiek izmantotas, lai izprastu un analizētu tīmekļa vietnes galvenos veiktspējas rādītājus, kas palīdz nodrošināt apmeklētājiem labāku lietošanas pieredzi.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Reklāmas sīkfaili tiek izmantoti, lai nodrošinātu apmeklētājiem pielāgotas reklāmas, pamatojoties uz jūsu iepriekš apmeklētajām lapām, un analizētu reklāmas kampaņu efektivitāti.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Latvijas energoefektīvas būvniecības attīstības stratēģija (Build up Skills)

  • auto draft
  • auto draft
Projekta nosaukums Latvijas energoefektīvas būvniecības attīstības stratēģija
Abreviatūra Build up Skills
Projekta numurs IEE/11/BWI/507/SI2.604357
Programma Intelligent Energy Europa

  1. Rīgas plānošanas reģions (Latvija) (vadošais partneris)
  2. Vidzemes plānošanas reģions (Latvija)
  3. Zemgales plānošanas reģions (Latvija)
  4. Latgales plānošanas reģions (Latvija)
  5. Kurzemes plānošanas reģions (Latvija)
  6. Latvijas Vides investīciju fonds (Latvija)
  7. Latvijas Būvnieku asociācija (Latvija)
  8. Latvijas Būvinženieru savienība (Latvija)
  9. Latvijas Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savienība (Latvija)

Projekta mērķis

Izstrādāt vadlīnijas un rīcības plānu energoefektivitātes un atjaunojamo energoresursu (AER) nozarē strādājošo zināšanu un prasmju paaugstināšanai

Aktivitātes

  1. Nacionāla līmeņa sadarbības tīkla, kurā tiek iesaistītas reģionālā un nacionālā līmeņa institūcijas, kuru kompetences ir tieši vai pastarpināti saistītas ar speciālistu sagatavošanu un izmantošanu darbam ēku energoefektivitātes paaugstināšanas un atjaunojamo energoresursu izmantošanas jomās, izveide.
  2. Profesiju un prasmju, kuras Latvijas būvniecības sektoram būs nepieciešamas ēku energoefektivitātes paaugstināšanas un atjaunojamo energoresursu izmantošanas jomās laika posmā līdz 2020.gadam, identificēšana un prognozēšana.
  3. Prioritāro apmācību jomu noteikšana, nepieciešamo esošās apmācību sistēmas izmaiņu un jaunu izglītības programmu plānošana, tādā veidā sekmējot pietiekama skaita kvalificētu speciālistu pieejamību laika posmā līdz 2020.gadam un ilgāk.
  4. Rīcības plāna, kura ieviešana sekmēs Latvijas valsts definētos ilgtspējīgas enerģijas politikas mērķus laika posmam līdz 2020.gadam, izstrāde, integrējot plānā pasākumus, kas ir saistīti ar speciālistu sagatavošanu un izmantošanu darbam ēku energoefektivitātes paaugstināšanas un atjaunojamo energoresursu izmantošanas jomās.

Rezultāti

  1. Izveidots nacionāla līmeņa sadarbības tīkls, kurā iesaistītas reģionālā un nacionālā līmeņa institūcijas, kuru kompetences ir tieši vai pastarpināti saistītas ar speciālistu sagatavošanu un izmantošanu darbam ēku energoefektivitātes paaugstināšanas un atjaunojamo energoresursu izmantošanas jomās.
  2. Veikta esošās situācijas izpēte un identificētas profesijas un prasmes, kuras Latvijas būvniecības sektoram būs nepieciešamas ēku energoefektivitātes paaugstināšanas un atjaunojamo energoresursu izmantošanas jomās laika posmā līdz 2020.gadam.
  3. Definētas prioritārās apmācību jomas, ieplānotas esošās apmācību sistēmas izmaiņas un jaunas izglītības programmas, tādā veidā sekmējot pietiekama skaita kvalificētu speciālistu pieejamību laika posmā līdz 2020.gadam un ilgāk.
  4. Izstrādāta stratēģija un rīcības plāns, kuru ieviešana sekmēs Latvijas valsts definēto ilgtspējīgas enerģijas politikas mērķu laika posmam līdz 2020.gadam sasniegšanu. Plānā integrēti pasākumi, kas ir saistīti ar speciālistu sagatavošanu un izmantošanu darbam ēku energoefektivitātes paaugstināšanas un atjaunojamo energoresursu izmantošanas jomās.

Budžets

Projekta kopējais budžets: 130 797,44 LVL

VPR budžets: 9 400,70 LVL

Ieviešanas laiks

2011. gada decembris – 2013. gada maijs

Kontaktpersona

Gatis Teteris
Mob. tel.: +371 26593515
E-pasts: gatis.teteris@vidzeme.lv