Pielāgojiet sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai palīdzētu jums efektīvi orientēties un veikt noteiktas funkcijas. Tālāk ir sniegta detalizēta informācija par visām sīkdatnēm katrā piekrišanas kategorijā.

Sīkdatnes, kas ir klasificētas kā “Nepieciešamas”, tiek saglabātas jūsu pārlūkprogrammā, jo tās ir būtiskas, lai nodrošinātu vietnes pamata funkcijas.... 

Vienmēr aktīvs

Obligātās sīkdatnes ir nepieciešamas, lai iespējotu šīs vietnes pamatfunkcijas, piemēram, nodrošinātu drošu pieteikšanos vai pielāgotu jūsu piekrišanas preferences. Šīs sīkdatnes neuzglabā nekādus personu identificējošus datus.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Funkcionālās sīkdatnes palīdz veikt noteiktas funkcijas, piemēram, vietnes satura kopīgošanu sociālo mediju platformās, atsauksmju vākšanu un citas trešo pušu funkcijas.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Analītiskās sīkdatnes tiek izmantotas, lai saprastu, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar vietni. Šīs sīkdatnes palīdz sniegt informāciju par tādiem rādītājiem kā apmeklētāju skaits, atlēcienu līmenis, datplūsmas avots utt.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Veiktspējas sīkdatnes tiek izmantotas, lai izprastu un analizētu tīmekļa vietnes galvenos veiktspējas rādītājus, kas palīdz nodrošināt apmeklētājiem labāku lietošanas pieredzi.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Reklāmas sīkfaili tiek izmantoti, lai nodrošinātu apmeklētājiem pielāgotas reklāmas, pamatojoties uz jūsu iepriekš apmeklētajām lapām, un analizētu reklāmas kampaņu efektivitāti.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Ilgtspējīga, līdzsvarota un sadarbībā balstīta pilsētu un lauku teritoriju attīstība, veicinot datos balstītu lēmumu pieņemšanu (PoliRuralPlus)

  • ilgtspejiga lidzsvarota un sadarbiba balstita pilsetu un lauku teritoriju attistiba veicinot datos balstitu lemumu pienemsanu poliruralplus
Projekta nosaukums Ilgtspējīga, līdzsvarota un sadarbībā balstīta pilsētu un lauku teritoriju attīstība, veicinot datos balstītu lēmumu pieņemšanu
Abreviatūra PoliRuralPlus
Programma Horizon Europe

Projekta partneri

  1. Čehijas Tehniskā universitāte Prāgā (Čehija) (vadošais partneris)
  2. Monaghan Integrated Development (Īrija)
  3. Īrijas Nacionālais mikroelektronikas centrs (Īrija)
  4. Slovākijas Lauksaimniecības universitāte Nitrā (Slovākija)
  5. Slovākijas Lauku parlaments (Slovākija)
  6. Atēnu Lauksaimniecības universitāte (Grieķija)
  7. GAIA EPICHEIREIN SA (Grieķija)
  8. Neuropublic – Informācijas sistēmas un tehnoloģijas (Grieķija)
  9. Tinada Srl (Itālija)
  10. Mallusjoen Nuorisoseura (Somija)
  11. “Smart & Lean Hub” (Somija)
  12. Čehijas Centrs zinātnei un sabiedrībai (Čehija)
  13. Plan4all zs (Čehija)
  14. Deggendorfas Tehniskā universitāte (Vācija)
  15. Asplan Viak Internet (Norvēģija)
  16. Polijas Zinātņu akadēmijas Bioorganiskās ķīmijas institūts (Polija)
  17. “Social Innolabs Foundation” (Spānija)
  18. Crehan, Kusano & Associates (Beļģija)
  19. Vidzemes plānošanas reģions (Latvija)
  20. AcrossLimits (Malta)

Projekta mērķis

Projekta mērķis ir sekmēt ilgtspējīgu, līdzsvarotu, sadarbībā balstītu, integrētu pilsētu un lauku teritoriju attīstību, kas veicina un atbalsta inovatīvu metožu lietošanu un datos balstītu lēmumu pieņemšanu

Aktivitātes

  1. Jaunu pārvaldības modeļu izstrāde un ieviešana, kas ir piemēroti, lai risinātu sarežģītas un savstarpēji saistītas problēmas, ar kurām saskaras lauku un pilsētu teritorijas.
  2. Vietēja un reģionāla mēroga iestāžu kapacitātes uzlabošana, lai izstrādātu un īstenotu efektīvas integrētas lauku un pilsētu teritoriju attīstības stratēģijas.
  3. Sadarbības uzlabošana starp dažādām iesaistītajām pusēm, tostarp valsts institūcijām, vietējo kopienu, nevalstiskajām organizācijām un privāto sektoru.
  4. Inovāciju veicināšana tādās jomās kā digitālās tehnoloģijas, ilgtspējīga lauksaimniecība un atjaunojamie energoresursi, lai veicinātu ekonomisko attīstību un vides ilgtspēju lauku teritorijās.
  5. Pasākumu veicināšana, lai lauku teritoriju attīstība tiktu iekļauta nacionāla un Eiropas līmeņa rīcībpolitikās, kā arī nodrošinātu to piemērotību lauku teritoriju specifiskajai situācijai un vajadzībām.
  6. Pierādījumu bāzes nostiprināšana par integrētu lauku un pilsētu teritoriju attīstību, veicot pētniecību un rīcībpolitiku ietekmes novērtēšanu.

Rezultāti

  1. Izstrādāta visaptveroša analīze par integrētas lauku un pilsētu teritoriju attīstības sociālekonomiskajiem ieguvumiem.
  2. Analizēti lauku teritoriju ekosistēmu pakalpojumi, lai rosinātu šo resursu ilgtspējīgu izmantošanu.
  3. Izveidota platforma lauku un pilsētu teritoriju zināšanu apmaiņai ilgtspējīgai attīstībai un inovācijām.
  4. Izstrādāti reģionālie rīcību plāni, tostarp Vidzemes plānošanas reģionā, lai attīstītu vienotu mehānismu Vidzemes attīstības programmas progresa uzraudzībai teritoriālā līmenī, un padarītu to sistemātisku, iekļaujot visas Attīstības programmas īstenošanā iesaistītās puses.
  5. Izstrādāti virkne citu rīku un instrumentu, kā arī metodoloģija lauku un pilsētu teritoriju integrētai attīstībai.

Budžets

Projekta kopējais budžets: 5 498 673.50 EUR

VPR budžets": 146 250.00 EUR

No tiem ES līdzfinansējums: 146 250.00 EUR

Ieviešanas laiks

01.01.2024. - 31.12.2026.

Kontaktpersona

Santa Vītola
Tālr.: +371 26674261
E-pasts: santa.vitola@vidzeme.lv

Vairāk par projektu

https://www.poliruralplus.eu/