Pielāgojiet sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai palīdzētu jums efektīvi orientēties un veikt noteiktas funkcijas. Tālāk ir sniegta detalizēta informācija par visām sīkdatnēm katrā piekrišanas kategorijā.

Sīkdatnes, kas ir klasificētas kā “Nepieciešamas”, tiek saglabātas jūsu pārlūkprogrammā, jo tās ir būtiskas, lai nodrošinātu vietnes pamata funkcijas.... 

Vienmēr aktīvs

Obligātās sīkdatnes ir nepieciešamas, lai iespējotu šīs vietnes pamatfunkcijas, piemēram, nodrošinātu drošu pieteikšanos vai pielāgotu jūsu piekrišanas preferences. Šīs sīkdatnes neuzglabā nekādus personu identificējošus datus.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Funkcionālās sīkdatnes palīdz veikt noteiktas funkcijas, piemēram, vietnes satura kopīgošanu sociālo mediju platformās, atsauksmju vākšanu un citas trešo pušu funkcijas.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Analītiskās sīkdatnes tiek izmantotas, lai saprastu, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar vietni. Šīs sīkdatnes palīdz sniegt informāciju par tādiem rādītājiem kā apmeklētāju skaits, atlēcienu līmenis, datplūsmas avots utt.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Veiktspējas sīkdatnes tiek izmantotas, lai izprastu un analizētu tīmekļa vietnes galvenos veiktspējas rādītājus, kas palīdz nodrošināt apmeklētājiem labāku lietošanas pieredzi.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Reklāmas sīkfaili tiek izmantoti, lai nodrošinātu apmeklētājiem pielāgotas reklāmas, pamatojoties uz jūsu iepriekš apmeklētajām lapām, un analizētu reklāmas kampaņu efektivitāti.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Digitālo prasmju stiprināšana aktīvai un veselīgai dzīves videi Baltijas reģionā (DEAHL BALTIC)

Iedzīvotāju novecošanās palielina spiedienu uz veselības aprūpes sistēmām Baltijas jūras reģionā. Digitālā transformācija ir daļa no risinājuma. Eiropas Savienība stratēģiski atbalsta šo virzību, un ES Digitālās desmitgades e-veselības mērķis paredz, ka līdz 2030. gadam visiem ES iedzīvotājiem būs piekļuve saviem elektroniskajiem veselības datiem. Tomēr, ja iedzīvotājiem trūkst digitālās veselības pratības – spējas meklēt, atrast, saprast un izmantot elektronisko veselības informāciju, kā arī izmantot zināšanas, lai risinātu veselības problēmas, – nevienlīdzība veselības jomā var palielināties. Tas atspoguļo plašākas sistēmiskas problēmas, kas ietekmē uz pacientiem un lietotājiem orientētus pakalpojumus un to kvalitāti.

Lai gan Skandināvijas valstīs iedzīvotājiem ir augsts digitālās veselības pratības līmenis, tomēr lielā daļā Baltijas jūras reģiona trūkst digitālā brieduma. Horizon Europe projekts IDEAHL (2022-2024) parādīja, ka veselības aprūpes speciālistiem un viņu organizācijām arī trūkst digitālās veselības pratības. Tomēr, ja tā tiek apgūta, viņi var darboties kā starpnieki starp digitālajiem veselības aprūpes risinājumiem un saviem pacientiem, īpaši neaizsargātām iedzīvotāju grupām ar vidēji zemu digitālās veselības pratības līmeni (piemēram, vecāka gadagājuma cilvēkiem un bēgļiem), tādējādi mazinot nevienlīdzību.

DEAHL BALTIC projektā piedalās ieinteresētās puses no Polijas, Latvijas, Vācijas, Dānijas, Zviedrijas un Somijas, ar mērķi novērst šķēršļus, kas saistīti ar veselības aprūpes speciālistiem un viņu organizācijām:

  1. sagatavot digitālās veselības pratības kompetences veidošanas pakotni, izmantojot koprades procesu, iesaistot ieinteresētās puses un balstoties uz IDEAHL projektā identificēto labāko praksi;
  2. izmēģināt, novērtēt un pielāgot šo pakotni;
  3. nodot pakotni tālākai lietošanai, lai labumu gūtu iedzīvotāji, kas dzīvo visā Baltijas jūras reģionā.