Pielāgojiet sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai palīdzētu jums efektīvi orientēties un veikt noteiktas funkcijas. Tālāk ir sniegta detalizēta informācija par visām sīkdatnēm katrā piekrišanas kategorijā.

Sīkdatnes, kas ir klasificētas kā “Nepieciešamas”, tiek saglabātas jūsu pārlūkprogrammā, jo tās ir būtiskas, lai nodrošinātu vietnes pamata funkcijas.... 

Vienmēr aktīvs

Obligātās sīkdatnes ir nepieciešamas, lai iespējotu šīs vietnes pamatfunkcijas, piemēram, nodrošinātu drošu pieteikšanos vai pielāgotu jūsu piekrišanas preferences. Šīs sīkdatnes neuzglabā nekādus personu identificējošus datus.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Funkcionālās sīkdatnes palīdz veikt noteiktas funkcijas, piemēram, vietnes satura kopīgošanu sociālo mediju platformās, atsauksmju vākšanu un citas trešo pušu funkcijas.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Analītiskās sīkdatnes tiek izmantotas, lai saprastu, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar vietni. Šīs sīkdatnes palīdz sniegt informāciju par tādiem rādītājiem kā apmeklētāju skaits, atlēcienu līmenis, datplūsmas avots utt.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Veiktspējas sīkdatnes tiek izmantotas, lai izprastu un analizētu tīmekļa vietnes galvenos veiktspējas rādītājus, kas palīdz nodrošināt apmeklētājiem labāku lietošanas pieredzi.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Reklāmas sīkfaili tiek izmantoti, lai nodrošinātu apmeklētājiem pielāgotas reklāmas, pamatojoties uz jūsu iepriekš apmeklētajām lapām, un analizētu reklāmas kampaņu efektivitāti.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

ChemClimCircle pieejas ieviešana zaļajam publiskajam iepirkumam Baltijas jūras reģionā (ChemClimCircle-2)

  • chemclimcircle pieejas ieviesana zalajam publiskajam iepirkumam baltijas juras regiona chemclimcircle 2

Lai arī publiskā sektora iestādes arvien biežāk izvirza mērķi iepirkt videi draudzīgus produktus un pakalpojumus, praksē ilgtspējīgu iepirkumu organizēšana sagādā grūtības. Nereti uzmanība tiek pievērsta tikai atsevišķiem aspektiem – piemēram, CO₂ emisiju samazināšanai –, vienlaikus mazāk novērtējot citus nozīmīgus ilgtspējas kritērijus, kā, piemēram, kaitīgo ķīmisko vielu ietekmi vai iespējas preci pārstrādāt atkārtoti.

Pašlaik trūkst vienotas pieejas, kā šos dažādos mērķus iekļaut iepirkuma dokumentācijā un kā izvērtēt iesniegtos piedāvājumus gadījumos, kad kritēriji ir savstarpēji pretrunīgi. Piemēram, ražojums, kas atbilst aprites ekonomikas principiem, var būt grūtāk pārstrādājams vai arī tā transportēšana rada būtiskākas emisijas. Tāpat nav pietiekami attīstīta uzraudzības sistēma, kas nodrošinātu, ka piegādātā prece vai pakalpojums atbilst sākotnēji definētajām prasībām.

Daudzi iepirkumu speciālisti publiskajā sektorā nejūtas pietiekami sagatavoti, lai organizētu sarežģītus iepirkumus ar ilgtspējas prasībām. Trūkst praktisku piemēru, mācību materiālu un vienkārši pielietojamu vadlīniju. Rezultātā iepirkumu dokumentācijā noteiktie ilgtspējas kritēriji nereti netiek pilnvērtīgi īstenoti.

Šo izaicinājumu risināšanai ChemClimCircle-2 projekta ietvaros tiek izstrādāta vienota un līdzsvarota pieeja zaļā publiskā iepirkuma īstenošanai. Tā paredz praktiskā darbā integrēt visus būtiskākos ilgtspējas aspektus – klimata mērķus, aprites ekonomikas principus un prasības ķīmiskās drošības nodrošināšanai.

Jaunākais