Pielāgojiet sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai palīdzētu jums efektīvi orientēties un veikt noteiktas funkcijas. Tālāk ir sniegta detalizēta informācija par visām sīkdatnēm katrā piekrišanas kategorijā.

Sīkdatnes, kas ir klasificētas kā “Nepieciešamas”, tiek saglabātas jūsu pārlūkprogrammā, jo tās ir būtiskas, lai nodrošinātu vietnes pamata funkcijas.... 

Vienmēr aktīvs

Obligātās sīkdatnes ir nepieciešamas, lai iespējotu šīs vietnes pamatfunkcijas, piemēram, nodrošinātu drošu pieteikšanos vai pielāgotu jūsu piekrišanas preferences. Šīs sīkdatnes neuzglabā nekādus personu identificējošus datus.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Funkcionālās sīkdatnes palīdz veikt noteiktas funkcijas, piemēram, vietnes satura kopīgošanu sociālo mediju platformās, atsauksmju vākšanu un citas trešo pušu funkcijas.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Analītiskās sīkdatnes tiek izmantotas, lai saprastu, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar vietni. Šīs sīkdatnes palīdz sniegt informāciju par tādiem rādītājiem kā apmeklētāju skaits, atlēcienu līmenis, datplūsmas avots utt.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Veiktspējas sīkdatnes tiek izmantotas, lai izprastu un analizētu tīmekļa vietnes galvenos veiktspējas rādītājus, kas palīdz nodrošināt apmeklētājiem labāku lietošanas pieredzi.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Reklāmas sīkfaili tiek izmantoti, lai nodrošinātu apmeklētājiem pielāgotas reklāmas, pamatojoties uz jūsu iepriekš apmeklētajām lapām, un analizētu reklāmas kampaņu efektivitāti.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Centrālās un Austrumeiropas ilgtspējīgas enerģētikas savienības reģionālo pārvalžu iniciatīvu izstrāde un ieviešana taisnīgas pārkārtošanās nodrošināšanai enerģētikas nozarē (CEESEU-DIGIT)

  • centralas un austrumeiropas ilgtspejigas energetikas savienibas regionalo parvalzu iniciativu izstrade un ieviesana taisnigas parkartosanas nodrosinasanai energetikas nozare ceeseu digit pase
  • centralas un austrumeiropas ilgtspejigas energetikas savienibas regionalo parvalzu iniciativu izstrade un ieviesana taisnigas parkartosanas nodrosinasanai energetikas nozare ceeseu digit pase

CEESEU-DIGIT galvenais mērķis ir sešos Centrālās un Austrumeiropas valstu reģionos, tostarp Vidzemes plānošanas reģionā, izstrādāt un īstenot enerģijas un klimata rīcības plānu, kā arī pilnveidot pašvaldību spējas sagatavot, finansēt un ieviest savus enerģijas un klimata rīcības plānus saskaņā ar nacionāla un reģionāla līmeņa enerģētikas plānošanas.

Projekta nosaukums Centrālās un Austrumeiropas ilgtspējīgas enerģētikas savienības reģionālo pārvalžu iniciatīvu izstrāde un ieviešana taisnīgas pārkārtošanās nodrošināšanai enerģētikas nozarē
Abreviatūra CEESEU-DIGIT
Programma Eiropas Savienības vides un klimata pasākumu programma LIFE

  1. Tartu Universitāte (Igaunija)
  2. Spodņe Podravje reģiona enerģētikas aģentūra (Slovēnija)
  3. Mazovijas enerģētikas aģentūra (Polija)
  4. ENVIROS SRO (Čehija)
  5. Pasaules Dabas Fonds (Ungārija)
  6. Vidzemes plānošanas reģions (Latvija)
  7. Ilgtspējīgas attīstības dizaina biedrība DOOR (Horvātija)
  8. Klimata Alianse (Vācija)
  9. Medjimurje reģiona enerģētikas aģentūra MENEA (Horvātija)

Projekta mērķis

CEESEU-DIGIT galvenais mērķis ir sešos Centrālās un Austrumeiropas valstu reģionos, tostarp Vidzemes plānošanas reģionā, izstrādāt, rast finansējuma iespējas un īstenot enerģijas un klimata rīcības plānu (ECAP), kas tiks sagatavots saskaņā ar valsts Nacionālo enerģētikas un klimata rīcības plānu. ECAP plānā īpaša uzmanība tiks pievērsta enerģētiskās nabadzības mazināšanai un pārejai uz klimatneitralitāti, ņemot vērā Eiropas Savienības zaļā kursa politikas iniciatīvu kopumu. Projekta otrs mērķis ir pilnveidot pašvaldību spējas sagatavot, finansēt un ieviest savus enerģijas un klimata rīcības plānus saskaņā ar reģionāla līmeņa enerģētikas plānošanas dokumentiem.

Aktivitātes

  1. Ieinteresēto pušu kartēšana, īpašu uzmanību vēršot uz mazāk aizsargātām grupām taisnīgas enerģijas pārejā.
  2. Palielināt reģionālo iestāžu spējas izveidot un īstenot reģionālos ECAP plānus, tostarp iekļaujot enerģētikas plānošanas pasākumos taisnīgas pārejas koncepciju. Apmācības publiskā sektora darbiniekiem par enerģijas un klimata plānu izstrādi, datu ievākšanu un monitoringa sistēmas izveidi.
  3. Enerģētiskās nabadzības riska analīze un risinājumu tā mazināšanai izvērtēšana.
  4. Sadarbības veidošana ar valsts un Eiropas līmeņa pārvaldes iestādēm, lai veicinātu sociālo un politisko atbalstu taisnīgai enerģijas pārejai.
  5. Finanšu instrumentu apzināšana un inovatīvu finanšu instrumentu ieviešana ar mērķi veicināt taisnīgu enerģijas pāreju.
  6. Stiprināt CEESEN tīklu https://ceesen.org/en/

Rezultāti

  1. Ieinteresēto pušu kartēšana sešos partnerreģionos.
  2. Apmācības publiskajam un privātajam sektoram par enerģijas un klimata rīcības plānu sagatavošanu, ieviešanu un uzraudzību.
  3. Sadarbības izveide ar galvenajām ieinteresētajām pusēm.
  4. Izstrādāti seši reģionālie enerģijas un klimata rīcības plāni, tostarp viens Vidzemes plānošanas reģionā saskaņā ar Nacionālo enerģētikas un klimata rīcības plānu.
  5. ECAP izstrādes procesu izvērtēšanas plāns un sagatavots novērtējuma ziņojums.
  6. Reģionālo un nacionālo politisko spēku izvērtējums attiecībā uz taisnīgas enerģijas pārejas jautājumiem.
  7. Sagatavoti mācību materiāli sabiedriskai un politiskai iesaistei.
  8. CEESEU projekta finanšu stratēģiju atjaunināšana.
  9. Pārskats par inovatīvām un novatoriskām finansēšanas metodēm.
  10. Reģionālās finansēšanas ilgtspējas plāni.
  11. Uzlabota CEESEN tīkla tīmekļa vietne.
  12. Centrālās un Austrumeiropas labās prakses apkopojums mazāk aizsargāto grupu iekļaušanai taisnīgas enerģijas pārejai.
  13. CEESEU-DIGIT konference.

Budžets

Projekta kopējais budžets: 1 842 097,00 EUR

VPR budžets: 155 685,00 EUR

Ieviešanas laiks

01.12.2022. - 30.11.2024. Projekta ieviešana pagarināta līdz 31.05.2025.

Kontaktpersona

Maija Rieksta
Tel.: +371 26099521
E-pasts: maija.rieksta@vidzeme.lv

Vairāk par projektu

https://ceesen.org/en/