Pielāgojiet sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai palīdzētu jums efektīvi orientēties un veikt noteiktas funkcijas. Tālāk ir sniegta detalizēta informācija par visām sīkdatnēm katrā piekrišanas kategorijā.

Sīkdatnes, kas ir klasificētas kā “Nepieciešamas”, tiek saglabātas jūsu pārlūkprogrammā, jo tās ir būtiskas, lai nodrošinātu vietnes pamata funkcijas.... 

Vienmēr aktīvs

Obligātās sīkdatnes ir nepieciešamas, lai iespējotu šīs vietnes pamatfunkcijas, piemēram, nodrošinātu drošu pieteikšanos vai pielāgotu jūsu piekrišanas preferences. Šīs sīkdatnes neuzglabā nekādus personu identificējošus datus.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Funkcionālās sīkdatnes palīdz veikt noteiktas funkcijas, piemēram, vietnes satura kopīgošanu sociālo mediju platformās, atsauksmju vākšanu un citas trešo pušu funkcijas.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Analītiskās sīkdatnes tiek izmantotas, lai saprastu, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar vietni. Šīs sīkdatnes palīdz sniegt informāciju par tādiem rādītājiem kā apmeklētāju skaits, atlēcienu līmenis, datplūsmas avots utt.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Veiktspējas sīkdatnes tiek izmantotas, lai izprastu un analizētu tīmekļa vietnes galvenos veiktspējas rādītājus, kas palīdz nodrošināt apmeklētājiem labāku lietošanas pieredzi.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Reklāmas sīkfaili tiek izmantoti, lai nodrošinātu apmeklētājiem pielāgotas reklāmas, pamatojoties uz jūsu iepriekš apmeklētajām lapām, un analizētu reklāmas kampaņu efektivitāti.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Atvērtās ģeogrāfiskās informācijas pārņemšana, izmantojot saistīto datu inovatīvus servisus (SDI4Apps)

  • atvertas geografiskas informacijas parnemsana izmantojot saistito datu inovativus servisus sdi4apps
Projekta nosaukums Atvērtās ģeogrāfiskās informācijas pārņemšana, izmantojot saistīto datu inovatīvus servisus
Abreviatūra SDI4Apps
Projekta numurs 621129
Programma Eiropas Savienības Konkurētspējas un inovācijas ietvarprogrammas Informācijas un komunikāciju tehnoloģijas politikas atbalsta programma(ICT PSP)

Projekta partneri

  1. Hyperborea s.r.l. (Itālija)
  2. Asplan Viak Internet (Norvēģija)
  3. Čehijas Centrs zinātnei un sabiedrībai (Čehija)
  4. Zemgales plānošanas reģions (Latvija)
  5. Masarika Universitāte (Čehija)
  6. Īrijas Nacionālais mikroelektronikas centrs (Īrija)
  7. Baltic Open Solutions Center (Latvija)
  8. Mariboras Universitāte (Slovēnija)
  9. Slovākijas Vides Aģentūra (Slovākija)
  10. Eiropas Reģionālās sadarbības asociācija (Grieķija)
  11. E-Pro Group, A.S. (Slovākija)
  12. Vidzemes plānošanas reģions (Latvija)
  13. Stepim S.A.S (Itālija)
  14. Uhlava, O. P. S. (Čehija)
  15. Help Service – Remote Sensing (Čehija)
  16. Santannas Progresīvo studiju skola (Itālija)
  17. Pronatur (Slovākija)
  18. Rtd Talos Limited (Kipra)

Projekta mērķis

Sniegt izpratni pašvaldībām, uzņēmējiem, iedzīvotājiem un citiem interesentiem par INSPIRE direktīvas un citu Eiropas Komisijas iniciatīvu kā Copernicus, GEOSS un INSPIRE pielietojamību.

Aktivitātes

  1. Izstrādāt jaunas paaudzes aplikācijas, izmantojot atvērtās ģeogrāfiskās informācijas saistītos datus.
  2. Izvērtēt telpisko datu infrastruktūras iespējas datu savietošanai un atpazīstamībai dažādās ierīcēs (GPS ierīces, viedtālruņos mobilās kamerās u.c. ierīcēs).
  3. Izstrādāt telpisko datu infrastruktūru dažādu mērījumu (sensori, mobilās ierīces) izmatošanai un savietošanai.
  4. Izstrādāt telpisko datu infrastruktūru atvērtā koda programmatūras pielāgošanai virtuālai/ attālinātai (Cloud SDI) infrastruktūrai.
  5. Izstrādāt atvērtās ģeogrāfiskās informācijas saistīto datu aplikāciju vieglu izmantošanu ne tikai ģeogrāfiskās informācijas speciālistiem, bet arī uzņēmējiem un vietējiem iedzīvotājiem.

Rezultāti

Projekta rezultātā tiks pilnveidotas zināšanas par ģeoportālu izveidošanu un uzturēšanu, iegūtas papildus prasmes par mobilo aplikāciju izmantošanu caur dažādām pilotaktivitātēm (viena no tām tiks īstenota arī Vidzemes plānošanas reģiona teritorijā), iegūti jauni sadarbības partneri, iespēja veidot un piedalīties jaunos projektos, iespēja popularizēt Vidzemes labās prakses un pieredzi starptautiskā līmenī. Būtisks sasniedzamais rezultāts ir informācijas platformas izveidošana, kas var tikt izmantota biznesa modelēšanai, nodrošinot ilgtspējīgu biznesa attīstību.Projekta ietvaros izstrādātie risinājumi tiks vērsti uz dažādām interesentu grupām kā ekspertiem, vietējiem iedzīvotājiem, NVO pārstāvjiem, uzņēmējiem, kas projekta ietvaros apkopotos telpiskos datus varēs izmantot dažādu jomu attīstības veicināšanai un informācijas ērtākai lietošanai.

Budžets

Projekta kopējais budžets: 4 070 000, 00 EUR

VPR budžets: 169 230,00 EUR

Ieviešanas laiks

1.04.2014 - 31.03.2017

Kontaktpersona

Kristaps Ročāns
Mob.: +371 29753011
E-pasts: kristaps.rocans@vidzeme.lv

Vairāk par projektu

http://www.sdi4apps.eu/