Pielāgojiet sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai palīdzētu jums efektīvi orientēties un veikt noteiktas funkcijas. Tālāk ir sniegta detalizēta informācija par visām sīkdatnēm katrā piekrišanas kategorijā.

Sīkdatnes, kas ir klasificētas kā “Nepieciešamas”, tiek saglabātas jūsu pārlūkprogrammā, jo tās ir būtiskas, lai nodrošinātu vietnes pamata funkcijas.... 

Vienmēr aktīvs

Obligātās sīkdatnes ir nepieciešamas, lai iespējotu šīs vietnes pamatfunkcijas, piemēram, nodrošinātu drošu pieteikšanos vai pielāgotu jūsu piekrišanas preferences. Šīs sīkdatnes neuzglabā nekādus personu identificējošus datus.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Funkcionālās sīkdatnes palīdz veikt noteiktas funkcijas, piemēram, vietnes satura kopīgošanu sociālo mediju platformās, atsauksmju vākšanu un citas trešo pušu funkcijas.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Analītiskās sīkdatnes tiek izmantotas, lai saprastu, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar vietni. Šīs sīkdatnes palīdz sniegt informāciju par tādiem rādītājiem kā apmeklētāju skaits, atlēcienu līmenis, datplūsmas avots utt.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Veiktspējas sīkdatnes tiek izmantotas, lai izprastu un analizētu tīmekļa vietnes galvenos veiktspējas rādītājus, kas palīdz nodrošināt apmeklētājiem labāku lietošanas pieredzi.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Reklāmas sīkfaili tiek izmantoti, lai nodrošinātu apmeklētājiem pielāgotas reklāmas, pamatojoties uz jūsu iepriekš apmeklētajām lapām, un analizētu reklāmas kampaņu efektivitāti.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Pieejami valsts administratīvo pakalpojumu klāsta izvērtējuma rezultāti

varam vidzemes planosanas regiona un pasvaldibu parstavji norvegija gust pieredzi publisko udenu apsaimniekosanas joma

Pēc Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (turpmāk – VARAM) pasūtījuma izstrādāts valsts administratīvo pakalpojumu klāsta izvērtējums atbilstoši apdzīvojumam.

Šis dokuments ir VARAM organizētā iepirkuma „Publisko individuālo un valsts administratīvo pakalpojumu klāsta izvērtējums atbilstoši apdzīvojumam” 2.daļas „Valsts administratīvo pakalpojumu klāsta izvērtējums” gala atskaite, kuras mērķis ir sniegt rezultātu atspoguļojumu par izvērtējuma ietvaros veiktajiem darbiem.

Dokumenta ietvaros ir sniegts darba tvērumā esošo valsts pārvaldes iestāžu filiāļu izvietojuma analīze, kā arī potenciālo izmaiņu modeļa analīze, t.sk. priekšlikumi nepieciešamo kapitālieguldījumu un uzturēšanas izmaksu apjomam no valsts un pašvaldību budžeta viedokļa. Dokumenta pielietojuma joma ir valsts publisko pakalpojumu plānošana un reformēšana.

Izvērtējums tiek veidots kontekstā ar vairākiem darbības politikas virzieniem, kurus paredz VARAM izstrādātās Reģionālās politikas pamatnostādnes 2013.-2019.gadam, kā arī Publisko pakalpojumu attīstības koncepcija. Minētās pamatnostādnes paredz Latvijas reģionālās attīstības plānošanā un teritoriju atbalsta pasākumos turpmāk plašāk ieviest teritoriālo pieeju (paredzot publisko pakalpojumu pieejamību atbilstoši teritoriju apdzīvojuma blīvumam). Šajā izvērtējumā tiek analizētas konkrētu reformu iespējas un ietekme.

Izvērtējuma izstrāde finansēta no Norvēģijas finanšu instrumenta 2009.-2014.gada perioda programmas „Kapacitātes stiprināšana un institucionālā sadarbība starp Latvijas un Norvēģijas valsts institūcijām, vietējām un reģionālām iestādēm” projekta Nr.4.3.-24/NFI/INP-002 “Latvijas plānošanas reģionu un vietējo pašvaldību teritoriālās attīstības plānošanas kapacitātes palielināšana un attīstības plānošanas dokumentu izstrādāšana” 1.aktivitātes „Plānošanas reģionu kapacitātes stiprināšana reģionālās attīstības plānošanas dokumentu izstrādei” līdzekļiem.

Vairāk informācijas par izvērtējuma rezultātiem: Jānis Glazkovs, VARAM Publisko pakalpojumu departamenta Vienas pieturas aģentūras nodaļas vadītājs (66016539, janis.glazkovs@varam.gov.lv).

VARAM projektu īsteno sadarbībā ar Kurzemes, Vidzemes, Rīgas, Zemgales un Latgales plānošanas reģioniem, kā arī biedrību „Urban Institute”. Projekta partneri Norvēģijā: Norvēģijas Pašvaldību un modernizācijas ministrija, Oplannes (Oppland) reģionālā pašvaldība, Estfollas reģionālā pašvaldība un Eustagderes (Aust-Agder) reģionālā pašvaldība. Projekta mērķis ir stiprināt Latvijas vietējo pašvaldību un plānošanas reģionu teritorijas attīstības plānošanas kapacitāti, kā arī izstrādāt reģionāla un valsts līmeņa teritorijas attīstības plānošanas dokumentu projektus.

Ar izvērtējuma rezultātiem iespējams iepazīties šeit.

Informāciju sagatavoja VARAM.