Pielāgojiet sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai palīdzētu jums efektīvi orientēties un veikt noteiktas funkcijas. Tālāk ir sniegta detalizēta informācija par visām sīkdatnēm katrā piekrišanas kategorijā.

Sīkdatnes, kas ir klasificētas kā “Nepieciešamas”, tiek saglabātas jūsu pārlūkprogrammā, jo tās ir būtiskas, lai nodrošinātu vietnes pamata funkcijas.... 

Vienmēr aktīvs

Obligātās sīkdatnes ir nepieciešamas, lai iespējotu šīs vietnes pamatfunkcijas, piemēram, nodrošinātu drošu pieteikšanos vai pielāgotu jūsu piekrišanas preferences. Šīs sīkdatnes neuzglabā nekādus personu identificējošus datus.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Funkcionālās sīkdatnes palīdz veikt noteiktas funkcijas, piemēram, vietnes satura kopīgošanu sociālo mediju platformās, atsauksmju vākšanu un citas trešo pušu funkcijas.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Analītiskās sīkdatnes tiek izmantotas, lai saprastu, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar vietni. Šīs sīkdatnes palīdz sniegt informāciju par tādiem rādītājiem kā apmeklētāju skaits, atlēcienu līmenis, datplūsmas avots utt.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Veiktspējas sīkdatnes tiek izmantotas, lai izprastu un analizētu tīmekļa vietnes galvenos veiktspējas rādītājus, kas palīdz nodrošināt apmeklētājiem labāku lietošanas pieredzi.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Reklāmas sīkfaili tiek izmantoti, lai nodrošinātu apmeklētājiem pielāgotas reklāmas, pamatojoties uz jūsu iepriekš apmeklētajām lapām, un analizētu reklāmas kampaņu efektivitāti.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Izstrādātas vadlīnijas vides pieejamībā tūrisma un kultūras jomā

izstradatas vadlinijas vides pieejamiba turisma un kulturas joma

Kurzemes plānošanas reģions sadarbībā ar Invalīdu un viņu draugu apvienību “Apeirons” un “Access Routes” projekta Igaunijas puses partneriem ir izstrādājuši jaunu, ērtu un jauku uzskates materiālu ar labās prakses piemēriem vides pieejamībā tūrisma un kultūras jomā.

Materiāls noderēs muzejiem, kultūras un izklaides iestādēm, kafejnīcām, viesu namiem un citiem tūrisma uzņēmējiem, plānojot un īstenojot vides pieejamības uzlabojumus. Materiālā iekļauti būtiskākie ieteikumi vides pieejamības nodrošināšanai, piemēram, kā piekļūt ēkai, kā veidot iestādes ieejas un recepcijas zonu, kā nodrošināt vieglu un saprotamu orientēšanos, kā iekārtot ekspozīcijas zāli, koncertzāli, labierīcības, pieejamu numuriņu nakstmītnē, kā nodrošināt labāku pieejamību kafejnīcās.

Labās prakses vadlīnijas vides pieejamībā tūrisma un kultūras jomā lejupielādei .pdf formātā

  • latviešu valodā pieejamas >> ŠEIT
  • angļu valodā pieejamas >> ŠEIT

Par projektu

Interreg Igaunijas-Latvijas programmas 2021.-2027. gadam projekta “Access Routes” atbalstītās aktivitātes īsteno Kurzemes plānošanas reģions, Vidzemes plānošanas reģions, Igaunijas Kamera cilvēkiem ar invaliditāti, Viru novada attīstības centrs, Dienvidigaunijas Tūrisma klasteris.

Šī aktivitāte teik veikta kā daļa no projekta “Pieejamu tūrisma maršrutu attīstība” (“Access Routes” (EE-LV00043)). Projekts tiek īstenots ar Eiropas Savienības Interreg Igaunija-Latvija programmas 2021-2027 finansiālu atbalstu. Šī preses ziņa atspoguļo autora viedokli. Programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.

Par projektu

Jautājumiem:
Ilze Liepa, projektu vadītāja, tūrisma uzņēmējdarbības eksperte
ilze.liepa@vidzeme.lv
+371 29335677