Pielāgojiet sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai palīdzētu jums efektīvi orientēties un veikt noteiktas funkcijas. Tālāk ir sniegta detalizēta informācija par visām sīkdatnēm katrā piekrišanas kategorijā.

Sīkdatnes, kas ir klasificētas kā “Nepieciešamas”, tiek saglabātas jūsu pārlūkprogrammā, jo tās ir būtiskas, lai nodrošinātu vietnes pamata funkcijas.... 

Vienmēr aktīvs

Obligātās sīkdatnes ir nepieciešamas, lai iespējotu šīs vietnes pamatfunkcijas, piemēram, nodrošinātu drošu pieteikšanos vai pielāgotu jūsu piekrišanas preferences. Šīs sīkdatnes neuzglabā nekādus personu identificējošus datus.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Funkcionālās sīkdatnes palīdz veikt noteiktas funkcijas, piemēram, vietnes satura kopīgošanu sociālo mediju platformās, atsauksmju vākšanu un citas trešo pušu funkcijas.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Analītiskās sīkdatnes tiek izmantotas, lai saprastu, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar vietni. Šīs sīkdatnes palīdz sniegt informāciju par tādiem rādītājiem kā apmeklētāju skaits, atlēcienu līmenis, datplūsmas avots utt.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Veiktspējas sīkdatnes tiek izmantotas, lai izprastu un analizētu tīmekļa vietnes galvenos veiktspējas rādītājus, kas palīdz nodrošināt apmeklētājiem labāku lietošanas pieredzi.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Reklāmas sīkfaili tiek izmantoti, lai nodrošinātu apmeklētājiem pielāgotas reklāmas, pamatojoties uz jūsu iepriekš apmeklētajām lapām, un analizētu reklāmas kampaņu efektivitāti.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

HyTruck vebinārs atklāj ūdeņraža attīstības tendences Latvijā un Eiropā (prezentācijas)

uzsakts darbs pie udenraza uzpildes staciju telpiskas attistibas koncepcijas izstrades vidzemes regiona un ta blakus teritorijas latvija un igaunija

Š.g. 8. janvārī attālinātā režīmā norisinājās starptautisks vebinārs, kuru Interreg BSR projekta HyTryck ietvaros organizēja Vidzemes plānošanas reģions sadarbībā ar Latvijas Ūdeņraža Asociāciju. Pasākums pulcēja ekspertus no dažādām organizācijām un uzņēmumiem, lai apspriestu ūdeņraža tehnoloģiju attīstību Latvijā un Eiropā. Diskusijās tika analizēti aktuālie izaicinājumi un apskatītas inovatīvas pieejas zaļās enerģijas ieviešanai transportā, rūpniecībā un aviācijā.

Pasākuma fokusā bija vairāki nozīmīgi projekti, kas demonstrē ūdeņraža tehnoloģiju potenciālu un dzīvotspēju. Pastāstot par projektu JIVE, tika atgādināts, ka Eiropā ar ūdeņradi darbināmi autobusi jau veikuši vairāk nekā 14 miljoni kilometru, būtiski samazinot izmaksas un paplašinot tirgu. Savukārt Rīgas lidostas dalība projektā BSR HyAirport pierāda zaļā ūdeņraža iespējamo izmantošanu lidostu aprīkojumā un degvielas nodrošināšanā, veicinot ilgtspējīgas infrastruktūras attīstību.

Tika prezentēti arī vairāki inovatīvi risinājumi. Tradicionālā elektrolīze ir tehnoloģija, kurā ūdens tiek sadalīts ūdeņradī un skābeklī, izmantojot elektrību. Tā bieži sastopas ar izaicinājumiem, piemēram, augstām materiālu izmaksām un elektroda koroziju, kas var palielināt uzturēšanas izdevumus un samazināt efektivitāti. NACO Technologies demonstrēja savu nanopārklājumu tehnoloģiju, kas ļauj samazināt katalizatoru izmaksas līdz pat 40 reizēm, uzlabojot ūdeņraža sistēmu efektivitāti un pieejamību. AI Cooperation izcēla projektus, kas attīsta rezerves enerģijas sistēmas un PEM elektrolizatorus, veicinot CO2 emisiju samazināšanu un atjaunojamās enerģijas plašāku izmantošanu.

Pasākuma diskusijās izcelts arī Latvijas potenciāls kļūt par nozīmīgu spēlētāju ūdeņraža tehnoloģiju tirgū, piedāvājot inovatīvus risinājumus un veidojot starptautisku sadarbību.

Prezentācijas un detalizētu informāciju par projekta rezultātiem var apskatīt zemāk pievienotajos failos.

hytruck vebinars atklaj udenraza attistibas tendences latvija un eiropa prezentacijas

Jautājumiem:
Rita Merca, projektu vadītāja
rita.merca@vidzeme.lv
+371 29476373

Informāciju sagatavoja:
Anita Āboliņa, galvenā komunikācijas speciāliste
anita.abolina@vidzeme.lv
+371 29454752