Pielāgojiet sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai palīdzētu jums efektīvi orientēties un veikt noteiktas funkcijas. Tālāk ir sniegta detalizēta informācija par visām sīkdatnēm katrā piekrišanas kategorijā.

Sīkdatnes, kas ir klasificētas kā “Nepieciešamas”, tiek saglabātas jūsu pārlūkprogrammā, jo tās ir būtiskas, lai nodrošinātu vietnes pamata funkcijas.... 

Vienmēr aktīvs

Obligātās sīkdatnes ir nepieciešamas, lai iespējotu šīs vietnes pamatfunkcijas, piemēram, nodrošinātu drošu pieteikšanos vai pielāgotu jūsu piekrišanas preferences. Šīs sīkdatnes neuzglabā nekādus personu identificējošus datus.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Funkcionālās sīkdatnes palīdz veikt noteiktas funkcijas, piemēram, vietnes satura kopīgošanu sociālo mediju platformās, atsauksmju vākšanu un citas trešo pušu funkcijas.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Analītiskās sīkdatnes tiek izmantotas, lai saprastu, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar vietni. Šīs sīkdatnes palīdz sniegt informāciju par tādiem rādītājiem kā apmeklētāju skaits, atlēcienu līmenis, datplūsmas avots utt.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Veiktspējas sīkdatnes tiek izmantotas, lai izprastu un analizētu tīmekļa vietnes galvenos veiktspējas rādītājus, kas palīdz nodrošināt apmeklētājiem labāku lietošanas pieredzi.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

Reklāmas sīkfaili tiek izmantoti, lai nodrošinātu apmeklētājiem pielāgotas reklāmas, pamatojoties uz jūsu iepriekš apmeklētajām lapām, un analizētu reklāmas kampaņu efektivitāti.

Nav sīkdatnes, ko attēlot

BSR projekta “BioBoosters” ietvaros aizvadīts Latvijas pilota hakatona “Aloja Starkelsen” “Kick-off” vebinārs

Baltijas jūras reģiona projekta “BioBoosters” ietvaros aizvadītajā nedēļā, 16. novembrī, norisinājās “Aloja Starkelsen” hakatona “Kick-off” vebinārs, kurā piedalījās atlasītās komandas, Latvijas un ārvalstu mentori, kā arī uzņēmuma SIA “Aloja Starkelsen” pārstāvji ar sava izaicinājuma prezentāciju.

Vebināra laikā komandas iepazīstināja ar sevi un risinājumiem, kurus plāno attīstīt, lai uzlabotu uzņēmuma SIA “Alojas Starkelsen” CMMS sistēmas darbību. Lai padziļinātāk izprastu izaicinājumu un labāk sagatavotos gaidāmajam hakatonam, prezentāciju laikā gan komandām, gan SIA “Aloja Starkelsen” pārstāvjiem bija iespēja uzdot precizējošus jautājumus par nepieciešamajiem, kā arī jau izstrādes posmā esošajiem risinājumiem.

Savu novērtējumu par komandu sagatavotajām prezentācijām vebināra noslēgumā izteica arī pieaicinātie mentori, kuri atzina, ka komandu izstrādātie risinājumi ir ļoti atšķrīgi, bet ar lielisku potenciālu ne tikai hakatona ietvaros, bet arī nākotnes CMMS sistēmu risinājumiem.

Kopumā dalībai “Aloja Starkelsen” hakatonā pieteicās deviņas komandas, no kurām atlasītas tika piecas – trīs no Latvijas (VITCAKE Ltd., SIA Ecommerce Technologies, AllDevice oficiālais pārstāvis Latvijā SIA Filter) un pa vienai no Vācijas (Fraunhofer IGP) un Somijas (Pinja Digital Oy). Lai iegūtu galveno balvu – iespēju parakstīt sistēmas piegādes līgumu ar SIA “Aloja Starkelsen”, izstrādātajam risinājumam jāatbilst vairākiem vērtēšanas kritērijiem: idejas realizācijas iespējamība; ietekme uz izaicinājumu; izmaksu efektivitāte; komandas veiktspēja; radošums; efektivitāte un risinājumu pieejamība.

Hakatona izaicinājums

“Uzņēmums spēris soli pārmaiņu virzienā, jo palielinām savu produktu klāstu un tādējādi arī saražotās produkcijas apjomus, kas arī ir šī izaicinājuma pamats. Ņemot vērā to, ka Aloja Starkelsen nav liels, globāls uzņēmums, šobrīd nav iespējas atļauties starptautiski izstrādātus un dārgus IT risinājumus, bet tajā pašā laikā, neesam arī mazs lokālais uzņēmums, kas var strādāt ar pašreizējo sistēmu. Ar izaicinājuma palīdzību vēlamies atrast veidu, kā iegūt prognozējošu un profilaktisku rezerves daļu, instrumentu un ražošanas aprīkojuma apkopes sistēmu, kas strādātu saskaņā ar mūsu uzņēmuma pamatnostādnēm, sadarbotos ar citām struktūrvienībām – grāmatvedību, ražošanas līniju un noliktavas sistēmu, kā arī spētu paredzēt nepieciešamās līniju apkopes un remonta vajadzības,” atklāj J. Garančs.

Vairāk par hakatona norisi un izaicinājumu: https://ej.uz/imyf

Hakatons tiek organizēts sadarbībā ar:

Projekts “BioBoosters” uzsākts 2023. gada janvārī, to īsteno partneri no Somijas, Zviedrijas, Vācijas, Polijas, Igaunijas, Latvijas un Lietuvas. Projekts ilgs trīs gadus un tā kopējais budžets ir 2,8 miljoni eiro. Projektu līdzfinansē Interreg Baltijas jūras reģiona programma.

Pamatinformācija par projektu: http://www.vidzeme.lv/lv/projekti/pareja_uz_aprites_ekonomiku_baltijas_juras_regiona_bsr_bioboosters

Informāciju sagatavoja: Krista Blūma, sabiedrisko attiecību speciāliste Vidzemes plānošanas reģionā, krista.bluma@vidzeme.lv, 26673396